Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.

PRIVATUMO POLITIKA

  1. Klientas, užsisakydamas prekes iš XBOARDS parduotuvės, turi žsiregistruoti XBOARDS internetinėje svetainėje, įvesti savo registracijos vardą ir slaptažodį arba pirkti kaip svečiui.  XBOARDS patvirtina, jog registracijos faktas nereiškia, jog klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui.
  2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. XBOARDS  patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. XBOARDS  įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus XBOARDS  partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
  3. Klientas, užsiregistruodamas XBOARDS  parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes XBOARDS parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, XBOARDS atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.